EK HİZMETLER

YEDEKLEME HİZMETİ

tarafımızdan alınmış mevcut hizmetinizin günde 1 kez yedeklenerek aylık olarak depolanır ve yedeklemeler sistemde kayıtlı mail adresine gönderilir. (aylık fiyatlandırma)

TEAMSPEAK 3 DESTEK PAKETİ

mevcut teamspeak 3 hizmetiniz için sunucu üzerinden talep etmiş oldugunuz yetki oda ve iconların düzenlenmesi ve teslim edilmesi (tek seferlik fiyatlandırma) teamspeak 3 hizmetiniz tarafımızdan alınmış olmasa dahi bu hizmetden yararlanabilirsiniz.

TS3DNS SİSTEMİ KURULUM

mevcut alan adı ve hosting hizmetinizin üzerine ts3dns sistemi kurulumu ve teslim edilmesi (tek seferlik fiyatlandırma)
hosting & domain hizmetiniz tarafımızdan alınmış olmasa dahi bu hizmetden yararlanabilirsiniz.

TS3 BAYİ MÜŞTERİ YETKİSİ

ts3 bayi hizmetiniz için müşterilerinize vermiş oldugunuz ım bot olarak adlandırılan yetkinin açıksız şekilde düzenlenmesi ve yedeklenerek tarafınıza aktarılması (tek seferlik fiyatlandırma)
teamspeak 3 bayi hizmetiniz tarafımızdan alınmış olmasa dahi bu hizmetden yararlanabilirsiniz.

TS3 YATQA YEDEK HİZMETİ

açmış oldugunuz sunucularınızda kullanmış oldugunuz yedeginizin sıfırdan yapılması açıksız şekilde düzenlenmesi ve yedeklenerek tarafınıza aktarılması (tek seferlik fiyatlandırma) teamspeak 3 bayi hizmetiniz tarafımızdan alınmış olmasa dahi bu hizmetden yararlanabilirsiniz.

TS3 BAYİ YEDEKLEME HİZMETİ

yatqa paneliniz üzerindeki tüm portlarınız günde 1 kez yedeklenerek aylık olarak depolanır ve yedeklemeler sistemde kayıtlı mail adresine gönderilir. (aylık fiyatlandırma) teamspeak 3 bayi hizmetiniz tarafımızdan alınmış olmasa dahi bu hizmetden yararlanabilirsiniz.

TEK SEFERLİK İŞLEM DESTEĞİ

tek seferlik işlem destegi (tek seferlik fiyatlandırma)